profile="http://gmpg.org/xfn/11"> Обавештење о припремној настави и поправном испиту из српског језика и књижевности | Гимназија у Лебану

Припремна настава за ученике који полажу српски језик и књижевност биће организована од 20. до 24. августа 2018. г. у термину од 12.45 до 15.00 часова у кабинету за биологију.

Полагање писменог дела поправног испита је 27. августа 2018. у 13. 00 ч. (у кабинету за биологију).

Полагање усменог дела поправног испита је 29. августа 2018. у 13. 00 ч. (у кабинету за биологију).

ИСПИТНА ПИТАЊА ЗА УЧЕНИКЕ ТРЕЋЕГ РАЗРЕДА

1. Поезија француских модерниста – песник по избору
  2. Поезија српских модерниста – песник по избору
  3. А. П. Чехов, Ујка Вања