profile="http://gmpg.org/xfn/11"> Besplatni kursevi iz programiranja i matematike za osnovce i srednjoškolce | Гимназија у Лебану

Besplatni kursevi iz programiranja i matematike za osnovce i srednjoškolce

Fondacija „Centar za mlade talente“ i ove godine organizuje

KURSEVE IZ MATEMATIKE  i PROGRAMIRANJA za osnovce (od petog razreda) i srednjoškolce.

Kursevi su BESPLATNI, a posebnih uslova za prijavu (registraciju) nema.

Kursevi koje učenici mogu da pohađaju i onlajn i oflajn su:

• MATEMATIKA (ŠEST kurseva za različite uzraste)
  • PROGRAMIRANJE (ČETIRI KURSA: C početni, C napredni, C++, C#)

Za onlajn praćenje kurseva neophodno je da učenici poseduju PC računar (sa operativnim sistemom Windows 8 ili novijim), zvučnike i da imaju pristup internetu. Početak onlajn nastave  je planiran u drugoj polovini oktobra 2018. godine o čemu će učenici koji se prijave naknadno biti obavešteni imejlom.

Paralelno sa onlajn nastavom biće organizovani i oflajn kursevi za jednu grupu učenika za svaki kurs (20 učenika po kursu). Učenici koji se opredele za ovaj vid slušanja nastave, a žele da upišu početne kurseve (C osnovni A, C osnovni B i Matematika K1) polagaće kombinatorni test.

Testiranje će se obaviti 29.09. u 17h. Rok za prijavljivanje je 25.09.2018.

Za više informacija posetite našu veb-stranu: www.cmt.edu.rs

Za sva pitanja stojimo Vam na raspolaganju.

Fondacija „Centar za mlade talente“

E-mail: info@cmt.edu.rs